Logo

DVD Player za zadna Sedista

Број на оглас: 2641932 | Објавен на: 14.03.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava DVD Player za Kola na zadna Sedista;
Mnogu malku e uprotrebuvan; kabelite za instalacija ne se upotrebeni..

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Taner

Потврден огласувач