Logo

se prodavaat Bukovi Gilinderi

Број на оглас: 2642027 | Објавен на: 05.02.2018, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bukovi gilinderi
8x100cm
8x35cm
15x50cm
1x60cm
3x51cm
Cena po dogovor
Kontakt 070 391 971 Zdravko

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач