Logo

Keramidi

Број на оглас: 2642299 | Објавен на: 23.05.2020, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


prodavam polovni keramidi kikinda 350 parcinja

info na 072 535 303

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач