Logo

PRODAVAM SCENIK RX4 4x4

Број на оглас: 2642340 | Објавен на: 23.03.2019, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo dobra sostojba sercisiran e skoro sve kaisi pred 10000km,ulje novo filtri ,menuvac ispraven kolata e pali vozi registrirana skoro cela godina,treba da se sredat predni dve sedista kozata e skinata, BEZ ZAMENI ZA KES IMA DOBRA CENA

 boban

Потврден огласувач