Logo

Transport, ogranizacija i logistika. od sekade vo svetot

Број на оглас: 2642473 | Објавен на: 06.10.2017, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Логистика 3ПЛ лидери во Македонија ги вршат следниве услуги. Транспорт, логистика и организација на вашата пратка од секое место во светот.

Соработуваме со 35 % од вкупните компании во Македонија.
Нудиме и соработка на подолг рок со фирми од Македонија и балканот.

Дополнително Располагаме и со простор за складирање од 12000 м2

3 Логистик

Контакт телефон
070802247

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Logistica

Потврден огласувач