Logo

se prodava telefon samsung GT-S7350i

Број на оглас: 2643067 | Објавен на: 13.03.2018, 08:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: GT-S7350i

Боја: Silver

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava telefon Samsung GT-S7350i srebren poloven, cena 1200den.

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач