Logo

Се продават ПЛАЦЕВИ во Суви Лаки (Берово)

Број на оглас: 2643596 | Објавен на: 30.08.2018, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 5.800 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно неизградено земјиште(ПЛАЦЕВИ) во Општина Берово-туристичка населба Суви Лаки. Плацевите се наоѓаат на убава локација во населбата Суви Лаки. Градежното земјиште ја поседува целокупната документација за градење со сите потребни елаборати, дозволи за градба, проект за градба. Броевите на парцелите се 6,88 6,89 6,94 6,95 што се гледат од сликите се во наша сопственост така и за сите нив може да се преговара. Цена по еден плац 6100 евра..
Информации на емаил: premetarov@gmail.com
Информации на емаил: colam@bluewin.ch
Телефон: 078 222 052 (број во Струмица)
Телефон: +41796867483 (број во Швајцарија)

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Borko Premetarov

Потврден огласувач