Logo

Skoda Felicia 1.3 vo delovi

Број на оглас: 2643970 | Објавен на: 24.05.2019, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Felicia

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za skoda felicija motor ekstra samo vo delovi cela ne se prodava inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач