Logo

se prodava kuka vo centar na Prilep 300m od plostad

Број на оглас: 2644021 | Објавен на: 15.04.2019, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 125 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 110 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1960

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: ул. Мице Козар

Цена: 38.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во центар на Прилеп на 300м од плоштад 4 минути пешки до плоштадот. Излегува директно на главната улица Мице Козар во близина на бензиската пумпа на Макпетрол кај Уредот. Точна локација можи да се види на мапата.
Куќата има 2 влеза со доградба на едниот дел можи да се преуреди за живеење на 2 семејства. Куќата има околу 125 м2 стамбен простор, 15 м2 подрум, дворот е околу 110 м2 целосно поплочен со мермер со место за 2 возила.
Околу цената има место за договор и воглавно се продава за пари.
Информации на ОВОЈ БРОЈ: 075 885549 БОРЧЕ

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 M

Потврден огласувач