Logo

MERLO 30 13 ROTO

Број на оглас: 2644048 | Објавен на: 17.06.2019, 07:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 175 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Merlo uvezeno od CH 2001god 5400h.super sostojba

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач