Logo

ELEN KAMEN PLAC ZA GRADBA

Број на оглас: 2644327 | Објавен на: 16.08.2018, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vo centar na elitnata naselba ELEN KAMEN se prodava plac so dozvola za gradba na individualna stambena zgrada - 10 visini.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач