Logo

STAN 56m2 VO KARPOS VO NOVATA ZGRADA NA ADORA-DIAMOND GARDEN

Број на оглас: 2644997 | Објавен на: 06.01.2018, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 56 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Moskovska

Цена: 1.200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Атрактивен станбено-деловен објект со квалитетни модерни станови , со екстериер инспириран од зелениот дијамант, прекриен со многу стаклени површини и дијамантски структурни црти. Објектот е на десет ката, со два влеза, четири супер брзи лифтови и распоред на седум станови на еден кат.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 GLOBAL PROPERTY

Потврден огласувач