Logo

Нишан за Лов. Lovecka Puska Nisan za Lov

Број на оглас: 2645208 | Објавен на: 21.02.2020, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Нишан . Nisan za Lovecka Puska,BAIKAL , ИЖ ,Bokerica, Remington, BENELI, se montira na postoeckata sina na puskata 5-10 mm Adaptibilno. mnogu dobar
Mnogu efikasen za brzo nisanenje na metata

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач