Logo

* DIZAJNERSKI DEKORATIVNI ZIDNI GAJBI *

Број на оглас: 2645764 | Објавен на: 10.10.2017, 00:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


* СУПЕР-АКЦИЈА - ДИЗАЈНЕРСКИ ДЕКОРАТИВНИ ЅИДНИ ГАЈБИ *

- Мебелот е во одлична состојба!
- Користен само 9 месеци!
- Дополнително декориран во 3 различни бои (бела, тиркизна и антрацитна боја)!
- Функционален и лесно одржлив!
- Завршно лакиран во 3 раци!

ЦЕНА:
- декоративни гајби 10бр. (45х30х25см.): 500х10 = 5000 ден. / 80 евра.
СЕ ВКУПНО: 5000 ден. / 80 евра.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 galleria

Потврден огласувач