Logo

CASOVI PO HEMIJA I BIOLOGIJA

Број на оглас: 2645852 | Објавен на: 04.07.2018, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Davam casovi po tematiki od hemija I biologija za osnovno I sredno obrazivanie.
Tel. 078/742-078
078/742-078

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 slobodan

Потврден огласувач