Logo

Servis na Laptop i Desktop kompjuteri, Tableti...

Број на оглас: 2645896 | Објавен на: 03.03.2019, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Компјутери

Вид на оглас: Се продава


- Редовен (периодичен) хардверски и софтверски сервис;

- Поправка на матични плочи на лаптоп, десктоп компјутери и таблети (BGA Rebolling, bios, електронски проблеми, напојувачки конектори...);

- Поправка на механички оштетувања (маски, шарки, конектори, адаптери...);

- Голем асортиман на резервни делови (маски, шарки, екрани, батерии...);

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Димитар

Потврден огласувач