Logo

Chrysler Voyager 2.5 td LE (ZAMENA)

Број на оглас: 2645948 | Објавен на: 19.04.2019, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: Voyager

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chrysler Voyager 2.5 td vo najdobra sostojba.
LE (Limited Edition) - oprema:
- Klima
- ABS
- Tempomat
- Servo volan
- Podesuvanje na volan
- Kozen volan so komandi za tempomat
- Elektrika na predni stakla
- Elektrika na zadni leptir stakla
- Elekrika na sedista
- A-test na klima folii
- Aluminski 16 felni so novi gumi
- Maglenki
- Mahagoni
- Plus, dopolnitelno ima tro-sed vo sredina
I mnogu druga oprema za taja kategorija.

MOZNA ZAMENA ZA POMALA KOLA.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 BMW 5

Потврден огласувач