Logo

Playstation 3 чипување и поправка

Број на оглас: 2646302 | Објавен на: 15.06.2019, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


Чипување и поправка на playstation3 i na 4.83

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач