Logo

Maf senzor laguna 2 2.2dci

Број на оглас: 2646405 | Објавен на: 14.04.2019, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: laguna 2

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 45 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


ispraven orginalen simens
info na 071253111 bobi

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач