Logo

SE PRODAVAAT NIVI VO RANKOVCE

Број на оглас: 2646478 | Објавен на: 03.08.2018, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 2 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT NIVI VO RANKOVCE, PO PAT NAKAJ RADIBUSH.
NA POVEKJE LOKACII, POGODNI ZA SEKAKVA NAMENA.

CENA 2 EVRA OD KVADRAT, - FIKSNA

TELEFON 077-603-910

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Зоран