Logo

Se prodava freza

Број на оглас: 2646695 | Објавен на: 14.11.2017, 07:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava freza so site alati sto odat so nea

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 metalmont

Потврден огласувач