Logo

Elektricna gitara Tenson, Les Paul

Број на оглас: 2647071 | Објавен на: 08.11.2018, 07:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.700 МКД
10.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Користена електрична гитара Тенсон, форма Лес Пол. Има мали траги од користењето (слика 9) и мало оштетување под потенциометрите (слика 8) што воопшто не влијае на звукот.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Зоран Маневски

Потврден огласувач