Logo

FIAT STILO DIZEL OD 2002

Број на оглас: 2647085 | Објавен на: 12.09.2018, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FUL OPREMA,registriran do 16 09 2018,akumulator pod garancija; napraven generalen servis...

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 slavko