Logo

Speaker bitmore

Број на оглас: 2647300 | Објавен на: 11.10.2017, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


колоната е нова. Се поврзува со Bluetooth.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Nikola