Logo

Продавам квалитетна бижутерија

Број на оглас: 2647969 | Објавен на: 12.10.2017, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Часовници и Накит / Бижутерија

Вид на оглас: Се продава


Продавам квалитетна бижутерија
Прв увозник.
За цена пониска од увезената поради затварање на продавница.
цена по договор
контакт : 071/258/897

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Beti