Logo

plac vo Resen

Број на оглас: 2648159 | Објавен на: 19.04.2019, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 394 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot e so povrsina od 394 m2
pogoden za gradenje na kukja i deloven prostor.
se naogja na ul 11Oktomvri - ulicata koja sto vodi od centar kon Kam market t.e pazarot

 razno

Потврден огласувач