Logo

Drvena kutija za vino

Број на оглас: 2648203 | Објавен на: 02.11.2017, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Kutija za vino do dodatoci.Sobira dve shishinja vino vo nea.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Maja