Logo

Vw passat 1.9 tdi 2002 god,96kw,full,moze zamena

Број на оглас: 2648662 | Објавен на: 20.02.2018, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat 1.9 tdi
Passat
-god 2001-2
-full oprema
-klima
-abs
-servo
-airbag
-cebtrallna
-audio
-al felni
-dobri gumi
-asr
-servisiran redovno
-vredi da se vidi
Moze zamena
Auto plac cile

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nedim

Потврден огласувач