Logo

Branik za Opel Astra j

Број на оглас: 2648698 | Објавен на: 09.12.2019, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra j

Tип на делови: Покриеност / Пластики

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava brani za astra j preden, izvaden od model od 2012 god.
Tel za kontakt 071 210 821
Tel za kontakt 071 210 821
Tel za kontakt 071 210 821
Tel za kontakt 071 210 821
Tel za kontakt 071 210 821

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач