Logo

Kopacki Nike Mercurial

Број на оглас: 2648807 | Објавен на: 17.03.2019, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kopackite se vo odlicna sostojba malku koristeni br 37,5

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 dragi

Потврден огласувач