Logo

Bmw e39 remenica

Број на оглас: 2649134 | Објавен на: 16.11.2017, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: E39

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Vo perfektna sostojba original bmw 2003god smeneta po greska 530d. 330d. 525d. x5.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач