Logo

Antminer D3 15GH/s MINER ZA CRYPTOCURENCY.

Број на оглас: 2649200 | Објавен на: 13.10.2017, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Antminer D3 15GH/S
CENA 5000E


POVEKJE NA TELL 078317589

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 DPsolution