Logo

МЕТАЛНИ ТЕГОВИ ПЛОЧКИ \\\ RUNNERS ///

Број на оглас: 2649264 | Објавен на: 01.03.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Изработени од високо квалитетен метал.

- 1kg - 160 denari.
- 1.25kg - 200 denari.
- 2.5kg - 400 denari.
- 5kg - 800 denari.
- 10kg - 1600 denari.

www.runners.mk

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач