Logo

Daewoo Tico

Број на оглас: 2649651 | Објавен на: 18.02.2019, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 29 kw / 39 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Tico registrirano so atest plin 4 novi zimski gumi vo inzvonredna sostojba registrirano cela godina telefon 070-313-645

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач