Logo

Продавам 2 половни BRIDGESTONE 185/65R15 зимски гуми!

Број на оглас: 2649777 | Објавен на: 12.07.2019, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 одлични BRIDGESTONE зимски гуми, јапонско производство.
Гумите се со димензија 185/65R15, M+S стандард + ознака “Снегулка”.

Цена на една гума е 800 ден.,

Праќам по КАРГО!!!

Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 tome

Потврден огласувач