Logo

ALIMINSKI BANDASI R16..R17 ....

Број на оглас: 2650065 | Објавен на: 28.05.2020, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: Останато

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 235

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 250 €

300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT ALUMINSKI BANDASI ZA POVEKE VIDOVI VOZILA... -235/45/R17 W CONTINENTAL GUMI LETNI ZA AUDI. -215/70/R16 PIRELLI GUMI ZIMNI ZA TOYOTA RAV 4 I DRUGI.JEEP.... -215/65/R16 NOVA GUMA DUNLOP EDNO PARCE...

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач