Logo

Elipsi evtino

Број на оглас: 2651325 | Објавен на: 10.12.2017, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Звучници

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Site 4 komplet za 2000d
075277753 samo na ovoj broj dole toj nevazi ili zamena so moja dopkata za fufer i pojacalo radio so usb

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dimco

Потврден огласувач