Logo

Bmw 318d

Број на оглас: 2651370 | Објавен на: 16.01.2018, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava bmw 318 dizel 2007 god,90kw,122 ks,so realni 172.000.Reg do 18.10.2018 god so zelen karton,servisirano,novi gumi m+s proverka kaj sakate.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 BMW

Потврден огласувач