Logo

Mercedes 2011

Број на оглас: 2651395 | Објавен на: 10.12.2018, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 15.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekstra

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач