Logo

delovi za golf 3

Број на оглас: 2651447 | Објавен на: 16.08.2019, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za golf 3 so 4 vrati hauba 4 vrati zaden trap viljuski zadni amortizeri ima se soncev krov sal tabla

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Riste

Потврден огласувач