Logo

Pioneer 3D Active Glasess

Број на оглас: 2651745 | Објавен на: 29.11.2018, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Naocari Pioneer za gledanje vo 3D dimenzija.Naocarite rabotat na mala baterija.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 3d

Потврден огласувач