Logo

Alcatel idol 2S (baterija)

Број на оглас: 2651771 | Објавен на: 10.08.2018, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baterija za alcatel idol 2S
300Den.Koristena e samo 6 meseci i e kako nova

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач