Logo

ADAPTER ZA DELL (polnac) Laptop

Број на оглас: 2652009 | Објавен на: 30.12.2018, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


Prodavam originalen adapter za laptop DELL (originalen)
PA-1650
Input:AC100-240V Output:DC 19.5V 4.62a 90W 7.4mm*5.0mm

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач