Logo

Kujna

Број на оглас: 2652183 | Објавен на: 30.05.2018, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Medijapan siva 1,5metri koristena 4 godini. Za poveke inf javete se na ovaj broj 076554703

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач