Logo

Hard diskovi 500gb

Број на оглас: 2652200 | Објавен на: 31.10.2017, 02:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hard disk toshiba 500gb vo odlicna sostojba.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Стефан