Logo

ПЛАЦ ПОКРАЈ БЕРОВСКО ЕЗЕРО

Број на оглас: 2652788 | Објавен на: 17.10.2017, 01:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац погодeн за изградба на викендици или хотел.Плацот е поделен на 4 дела. Локацијата e атрактивна и се наоѓа во близина на Беровско Езеро. Парцелите се со различна квадратура.
Бројот на парцелите кои се на продажба се:
кп.10268 - 2.037 m2
кп.10268 - 3.156 m2
кп.10266 - 4,195 m2
кп.10265 - 5,034 m2
Цената е 15 евра по m2 и постои простор за договор.
За повеќе информации можете да не побарате на следниве телефонски броеви:
078/333-624
078/246-996

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Бранка