Logo

Се издава канцелариски и магацински простор на ул. Скупи Ско

Број на оглас: 2652951 | Објавен на: 17.10.2017, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 558 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава канцелариски простор на 3 нивоа и тоа приземје, 1 и 2 спрат, со вкупна површина од 558 м2 и магацински простор од 458 м2 на ул. Скупи Скопје кој се наоѓа во склоп на истиот објект на Мазда и Евроинс осигурување. Деловниот простор располага со сопствен паркинг простор. Можност за изнајмување само на канцеларискиот простор. Цена по договор.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Joli