Logo

Zamena za avtomobil masina za betonski blokovi

Број на оглас: 2653024 | Објавен на: 30.04.2019, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Zamena za avtomobil masina za betonski blokovi. Poluavtomatski masini za betonski blokovi 4 boka
075336274

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач