Logo

Интересни сталажички за цвеќе и слично

Број на оглас: 2653036 | Објавен на: 17.02.2018, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Интересни сталажички за цвеќе и слично,Рачна изработка
Можност за избор на боја

димензии 110х45цм

Цена 1600 денари

www.facebook.com/marelikotrade/

075 514 169

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Мац

Потврден огласувач