Logo

BUKOV I DABOV PARKET PRVA I VTORA KLASA

Број на оглас: 2653117 | Објавен на: 20.02.2019, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Вид на оглас: Се продава


BUKOV PARKET, PAREN I NEPAREN, PRVA I VTORA KLASA I DABOV PARKET. ZA POVEKE INFORMACII NA TELEFONSKIOT BROJ.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Rubin

Потврден огласувач